poniedziałek, 30 marca 2015

Niespokojny wieczór

Cześć,  a właściwie dobry wieczór czytelnicy. Jak wam dziś minął ten nie lubiany przez wszystkich dzień? 
Mój był nie do końca taki jak bym bardzo chciała...
Deszczowo,  zimno. Nic przyjemnego mimo że lekcje zaczęłam godzinę później,  więc do 8 pospałam, ale właśnie od momentu wstania aż do teraz ten dzień jest...  Słaby.
Zwalę winę na "wczesno wiosenne przesilenie"  bo tak właśnie mam zły humor nic mi nie idzie a biologia którą uwielbiam i czytam zawsze z zapałem dziś...  Męczy mnie i rozprasza. Kto tak ma jak ja (słaby humor senność i rozdrażnienie przeplecione z niewiadomego pochodzenia smutkiem)  ręka w górę.
Plusem wieczoru jest to że mnie moja mama rozbawiła. Zapiera się dzień w dzień że nie będzie palić i dała mi do ukrycia paczkę z papierosami,  a dziś przyszła i szaradami a potem normalnie oznajmiła mi żebym jej dała standardowo "tylko jednego".  Całkiem to zabawne.
No nic. Oby jutro było lepiej :) 
Dobranoc ~ Niebieska Róża

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz